Kas ir kokie mes esame?

Graži tą mūsų nepriklausomybės šventė, ir mes per ją gražūs, beigi gražiai elgiamės. Kaip įrodymas, tokio vieno epizodėlio Vilniuje, prie „Mandarino“ parduotuvės iliustruotas vaizdelis (2012-ųjų kovo 11-ąją).

Taigi, ir vėliava kabo, kaip pridera, - šaunu, patriotiška ir gražu.
Tik štai pora mašinukų už tos vėliavos kaip tik invalidų vietoje sustoję – draugiškai, kompanija atvažiavo – taigi, gražu kartu važinėti, kartu ir mašinas statyti.

Įžvelgiame, kad vienos tų mašinų numeris CCK 209, o kitos numeris (DGU) ne taip ryškiai matomas, tad nespėliosime. Įdomu, kad tai, pafgal daugelį požymių, yra tam tikros įmonės mašina, o tą įmonę būtų galima nuspėti pagal jos “brandą”...

Jei turite kokios tikslesnės informacijos, apie tai, kas yra tie žmonės, kokios įmonės toji mašina (neabejotinai, visiems tai bus malonu sužinoti), - parašykite šiame specialiame puslapyje.

Pastaba: nuotraukas galima išsididinti, jas spragtelėjus:


Tad susipažinkite su šiais mūsų laikų herojais: Originalios nuotraukos: nuotr. 1  |  nuotr. 2  |  nuotr. 3  |  nuotr. 4  |  nuotr. 5

To pasistovėjimo dalyviai (tai nereiškia, kad jie yra tų mašinukų vairuotojai) – tačiau jie važiavo tomis mašinomis – o veidai kokie išraiškingi (ar bereikia apie juos komentarų?):

Vasarą pasitinkant!

2012 m. gegužės 31 d. (17:45) - paskutinė diena prieš vasarą. Kaip tokią dieną neatliksi ką nors gera?

Tad pasižvalgykime po "Mandarino" aikštelę. Na štai - susigrūdimas. Kas ten? "Eastcon" mašinukas "kiauliuko" pastatytas. Ir jis tikrai ne trumpam stabtelėjo, nes 18:15 tebebuvo savo vietoje. Jei ir "Eastcon" vadovas dėmesio į tai nekreips, - jis irgi tos pačios veislės gyvūnėlis:
FTU 968 ("Eastcon") prie Mandarino   FTU 968 ("Eastcon") prie Mandarino
žr. originalią nuotrauką: FTU 968 ("Eastcon") prie Mandarino

Pastaba: savo svetainėje (lt.eastcon.com) firma deklaruoja savo vertybes: Per paskutiniuosius metus "EASTCON AG LT" tapo gyvenimo kokybės, o kartu ir gaminių kokybės simboliu.
Sąvoką "gyvenimo kokybė" mes suprantame kaip geros savijautos ir pasitenkinimo sinonimą.

Iš pateiktų nuotraukų tai matosi, matosi,... kad tikrai "malonumą" patiria šikdami ant kitų!

Jei pasižvalgysite po originalią nuotrauką, tai joje išvysite dar pora "šaunuolių". Tolimesniojo numeris nepilnas, o artimesniojo dar daugiau mažiau įžvelgiamas (greičiausiai CHT 008). Tačiau įdomiau, kad pasirodė ir jo naudotoja (viduje buvo dar vienas pilietis, kurio veidas matomas pro langą - gerai matomas originaliose nuotraukose - žr. nuorodas apačioje) ir jos draugė. Tikiuosi, atsiras jas pažinusiųjų.

Jei kas žinote apie tuos žmones ar mašinas parašykite šiame specialiame puslapyje.
O čia vaizdeliai:
CHT 008
CHT 008 vairuotoja
CHT 008 vairuotoja
CHT 008 vairuotoja

žr. ir originalias nuotraukas: nuotr. 1  |  nuotr. 2  |  nuotr. 3

Ir galiausiai priminsim ir dar vieną "kietuolį" iš balandžio mėn. (po 18:30), jo numeris ARG 500:
ARG 500   ARG 500
žr. originalią nuotrauką: ARG 500 prie Mandarino