Vilniaus miesto pirkinių ir laisvalaikio portalas      

Startavo unikalus Vilniaus miesto pirkinių ir laisvalaikio portalas

Urbanday.lt - prieš pat kalėdų įkarštį užgimęs Lietuvoje analogų neturintis internetinis projektas, besikėsinantis iš pagrindų pakeisti laiką skaičiuojančio, vis skubančio vilniečio apsipirkimo įpročius.

Projektas iš Vokietijos

Projektas atkeliavo tiesiai iš Vokietijos. Prieš metus grupelė iniciatyvių žmonių nusprendė, jog reikia suburti visas Manheimo miesto centre, senamiestyje bei didžiuosiuose prekybos centruose įsikūrusias prekių ir paslaugų įmones, kuriose apsiperka didžioji dalis miesto gyventojų, ir patalpinti jas po vienu „interneto stogu“. Įmonių vadovus pradžiugino nemokamos reklamos galimybės, interneto vartotojus patraukė galimybė rasti reikiamą informaciją greitai ir vienoje vietoje. Komanda plojo katutėmis - projekto rezultatai pranoko lūkesčius.

Priešprieša „sausiems“ įmonių katalogams

Kiekviena įmonė portale urbanday.lt turi asmeninį profilį, kurį gali savarankiškai valdyti - pažymėti save bendrame įmonių žemėlapyje, nemokamai viešinti gausią vaizdinę ir tekstinę informaciją apie savo veiklą, prekes ir paslaugas, vykstančius renginius, ir tai dėl ko šiandien visi pametę galvas - ypatingas akcijas bei pasiūlymus. Interneto svetainė išsiskiria funkcionalumu ir patraukliu informacijos pateikimu – tai priešybė „sausiems“ įmonių katalogams. Nesikuklindami šį projektą galime pavadinti lietuviškąja įmonių „veidaknyge“.

Portalas - tausojantiems laiką

Internetinė svetainė sudomins visus, taupančius laiką ir pinigus Vilniečius bei sostinės svečius. Ji taps neatsiejamu „draugu“ visiems, kas domisi kur naudingai praleisti laiką ir apsipirkti sostinėje. Visiems, kas nori pirmieji sužinoti apie vykstančias akcijas bei specialius pasiūlymus. Tiems, kurie žino Ko nori, bet nežino Kur ieškoti. Bet juk iki šiol net nebuvo kur ieškoti!

Dovanėlių lietus

Nauja internetinė svetainė lankytojus kasdien džiugins ypatingais pasiūlymais ir akcijomis. Kiekvieną dieną dovanosime tam tikrą skaičių išskirtinių vienos iš užsiregistravusių įmonių dovanėlių. Kas žino, gal ta dovanėlė kaip tik tai, ko reikia Jūsų uošvienei ar jaunėliui broliui? Atsikratysite galvos skausmo prieš Kalėdas.

Išskėstomis rankomis laukiame Jūsų: www.urbanday.lt
urbanday.lt


Vartiklis