Romano arba pjesės publikacija

Pradedame, autoriaus leidimu, mažais gabaliukais spausdinti verčiamą dar nepublikuotą romaną. Kviečiame aktyviai reikšti savo nuomones - nuo lankytojų aktyvumo priklausys tolimesniojo vertimo likimas.

Mirtis šalia nuostabių moterų
Michael W.Dean, 1993-1999
Autoriaus pagrindinė asmeninė svetainė: www.kittyfeet.com

Epilogas

Kešas Njumanas mirė beveik prieš dvejus metus. Jis buvo neseniai sulaukęs 34-ių.

Aš buvau septinta savaitė nėščia ir gruodžio mėnesį pagimdžiau mūsų žavų baltapūkį vaikutį, Mailsą.

    < . . . >

Pirmoji dalis. 1 skyrius.
Kelio pradžioje

Aš čiuožiau riedučiais Valensijos gatve kabindamas skelbimus. Buvo švieni, nors ir apniukusi diena, šilta ir ūkanota. Tokia, kokios būna San Franciske. Buvo šeštadienis ir savijauta buvo puiki.

Abi mano merginos ir aš ieškojome partnerės meilės žaidimams, nusprendę, kad šaunu būtų mūsų norą išreikšti gatvėje.

Skubiai ieškoma Sindy (arba Saly, arba Siuzi, arba ....)

Draugiškas trejetas įsitraukė į patrauklias ketvirtosios partnerės paieškas, kviesdamas įsitraukti į fantastišką ir nerūpestingą išdykavimą, - tiek miegamajame, tiek šalia jo.

Mes esame - 2 merginos ir 1 vaikinas, mylintys vieni kitus ir maždaug 25-ių.

Viena jų yra japonė, bronzinio atspalvio, protinga ir kaprizinga. Ilgakojė, nekaltomis akelėmis ir kasytėmis, kreivais dantimis ir nuostabiomis lūpytėmis, kurias taip ir traukia pabučiuoti. Ji aistringa, nepaprasta puošeiva ir mėgsta kvatoti.

Kita - žavi italų kilmės amerikietė, aukšta brunetė, neatremiama viliokė, žavi ir poetiška, bebaimė ir sportiška, stipri dvasia ir kūnu, katės akių ir veido bruožų, bandanti ranką ir galvą, sultingomis lūpomis ir malonaus veido.

Vaikinas blondinas, trumpaplaukis, anglo-amerikietiškas Adonis. Labai seksualus (dvi merginos jo neatlaiko - tai yra tai, į ką pakliūsi, brangute) ir ištroškęs dar daugiau. Iškiliais skruostais, romėno nosimi, tatuiruota krūtinė be plaukų, putlios lūpos ir didelis užpakalis (gerai atrodo su sijonu).

Jis žavi ugninėmis žydrai-žalsvai-pilkomis akimis ir neabejotinai skvarbiu protu, kuriam reikia tiek pat, kei ne daugiau, paskatų kaip ir kūnui.

Tu turi būti 18-27 m. amžiaus nepasotinama mergina , pasiryžusi pasitenkinti ir gauti malonumą. Puiki, bet palaidoko elgesio ir ieškanti meilės bei linksmybių didesnių, nei vienas asmuo tai galėtų suteikti.

Mes bučiuosimės ir mylėsimės, ir šnekučiuosimės, ir eisime pasivaikščioti, kursime muziką ir kepsime sausainius, eisime į koncertus (nuo Melvino ir Džono Kešo iki Bacho), meno parodas ir kitokius renginius. Kvatosime ir šūkausime, ir žvelgsime į Mėnulį ir taip toliau iki begalybės.

Jei esi tokia moteris, mes globosime, saugosime ir puoselėsime visus tavo įnorius, kaip ir tavojo kūno panaudojimą mūsiškiams. Mes suteiksime visą pasaulio meilę.

Nori išbandyti? Patirties nereikia. Pradėk šituo Naujus metus!

Atsiųsk nuotrauką ir 69 žodžių savęs apibūdinimą adresu: P.B. 421805, San Francisko, CA 94142.

 

Aš nemaniau, kad meluoju. Mums atrodė, kad smagu kabinti tokius skelbimus. O iš tikro, didžiausias malonumas buvo rašyti šį tekstą.

 

Skaitykite apie tai, kaip gimė tokio skelbimo idėja. Tame puslapyje galite palikti ir savo atsiliepimus bei mintis...

Tolimesni romano fragmentai bus pateikti vėliau...

 

Įsigyti šią knygą galite pasekę šia nuoroda: Starving in the Company of Beautiful Women


Žybtelėjimo žanras
Raganoms skirta skiltis
M. Holidėjus. John Street, 108
Per meilės orgijas į žvaigždes
Lietuvos pankus prisimenant
Erosas ir mes: Juodieji dievai
Tamplieriai: Kristaus kariai. Laikmečio ženklai
Kam Elizai Internetas?
Poetinės vizijos
NSO ir paslaptys
Karštos naujienos
Vartiklis